KONST / Litografier / Färglitografi 11535077
nr 1153 5077
Färglitografi
Zoltán von Boér, Karl XII gråter, signerad och numrerad 139/275, motivet: 53x40
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:51:27
150 kr
200 kr